miercuri, 31 octombrie 2012

Hotnews.ro: Cupa Romaniei Steaua eliminata de Concordia Chiajna/ Ceahlaul si CFR Cluj s-au calificat in sferturi

Hotnews.ro
HotNews.ro - revista presei, stiri, ziare, TV, radio, documente, download, video
Oct 31st 2012, 22:41

Steaua Bucuresti a fost eliminata din Cupa Romaniei de Concordia Chiajna dupa loviturile de departajare. Dupa 120 de minute de joc scorul a fost 0-0 iar la penalty-uri Steaua a ratat prin  Tanase si Chipciu iar la Chiajna a ratat George Damian. Dupa executarea loviturilor de la 11 metri Chiajna a castigat cu scorul de 4-3 si echipa lui Ilie Stan a produs o mare surpriza reusind o calificare in sferturile competitiei. In celelalte meciuri ale serii Ceahlaul si CFR Cluj s-au calificat mai departe.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions